Завершення роботи Програми ПК керівників НЗ м. Києва 2016-2017 н.р.

Підсумковими конференціями завершує свою роботу Програма підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва 2016-2017 н.р. на основі кредитно-модульної системи організації навчального процесу.

Протягом березня відбулося 4 підсумкові конференції, на яких було вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації 363 керівникам ЗНЗ м. Києва.

Розпочиналися конференції демонстрацією фільму про Київський університет імені Бориса Грінченка та запрошенням випускників київських шкіл до вступу в Інститути та Факультети нашого університету.

Підсумки роботи експериментальної Програми репрезентувалиРедько Сергій Іванович – доцент кафедри управління, кандидат психологічних наук, доцент, Поспєлова Тетяна Вадимівна – професор кафедри управління, доктор наук з державного управління, доцент.

До учасників конференцій зі словами вітання та запрошенням до співпраці звернулася завідувач кафедри управління Гладкова Валентина Миколаївна – професор кафедри управління, доктор педагогічних наук, професор.

Учасники Програми мали можливість висловити свої думки, поділитися враженнями та оцінити роботу Факультету інформаційних технологій та управління, зокрема кафедри управління під час підсумкового анонімного діагностичного анкетування.

Центральною подією конференцій стали урочисте вручення свідоцтв про завершення Програми підвищення кваліфікації та теплі слова вдячності від «випускників» на адресу Програми.