Завершення роботи програми ПК керівників НЗ м.Києва 2015-2016 рр.

Підсумковими конференціями завершує свою роботу Програма підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва 2015-2016 рр. на основі кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Протягом березня відбулося 4 підсумкові конференції, на яких було вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації 425 керівникам НЗ м. Києва.

Розпочиналися конференції демонстрацією фільму про Київський університет імені Бориса Грінченка та запрошенням випускників київських шкіл до вступу в Інститути нашого університету.

Підсумки роботи експериментальної Програми репрезентували: Шуть Валентина Яківна – старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти і виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філологічних наук та Садова Наталія Станіславівна – методист Програми ПК керівників НЗ м. Києва.

До учасників конференцій зі словами вітання та запрошенням до співпраці звернулися директор Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка – Яковенко Ігор Валентинович та завідувач кафедри управління – Поспєлова Тетяна Вадимівна. На конференціях були також присутні викладачі кафедри управління: Линьов К.О., Редько С.І., Панченко А.Г., Черниш А.П., Лавриненко О.В.

Учасники Програми мали можливість висловити свої думки, поділитися враженнями та оцінити роботу Інституту суспільства, зокрема кафедри управління, під час підсумкового анонімного діагностичного анкетування.

Центральною подією конференцій було урочисте вручення свідоцтв про завершення Програми підвищення кваліфікації та теплі слова вдячності від «випускників» на адресу Програми.

За перевиконання індивідуального плану навчання керівникам навчальних закладів було оголошено Подяку Інституту суспільства «За активну участь у впровадженні освітніх інновацій та сприяння розвитку Програми підвищення кваліфікації керівників НЗ м. Києва».