20 листопада 2015 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Організаційна культура загальноосвітнього навчального закладу: від теорії формування та розвитку – до практики управління» у приміщенні гімназії №117 імені Лесі Українки

за участю представників органів управління освітою, науковців, керівників навчальних закладів, викладачів закладів післядипломної освіти, методистів науково-методичних центрів, магістрів спеціальності «Управління навчальним закладом», громадських, державних діячів, інших зацікавлених осіб.

Від кафедри управління Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка в панельних дискусіях виступили завідувач кафедри – Поспєлова Т.В., викладач Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва Канафоцька Г.П., слухачі Програми – Степанченко Н.В., заступник директора з навчальної роботи ЗНЗ № 282, Андрущенко О.І., заступник директора з виховної роботи ЗНЗ № 162.

Результати конференції підтвердили важливість цілеспрямованого формування організаційної культури педагогічного колективу сучасного загальноосвітнього навчального закладу шляхом:

• висвітлення теоретико-методичних засад формування організаційної культури педагогічного колективу загальноосвітнього навчального закладу;
  • демонстрації важливості забезпечення аналізу існуючої та бажаної організаційної культури педагогічного колективу задля реалізації стратегії розвитку загальноосвітнього навчального закладу;
  • обговорення різновидів діагностичного інструментарію та важливості їх визначення й застосування в процесі формування організаційної культури загальноосвітнього навчального закладу;
  • засвідченняреальними практичними результатами значення впливу організаційної культури на ефективність роботи загальноосвітнього навчального закладу на прикладі гімназії №117 імені Лесі Українки міста Києва.