Настановна конференція-2015

7 жовтня 2015 року в Інституті суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Настановна конференція для директорів та заступників директорів навчальних закладів, якою була розпочата робота Програми підвищення кваліфікації керівників НЗ м. Києва 2015–2016 н.р.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся Яковенко Ігор Валентинович – директор Інституту суспільства, кандидат економічних наук, доцент, відзначив динаміку зростання освітніх запитів керівників навчальних закладів м. Києва, представив специфіку та інноваційні підходи до організації та проведення Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва.

Побажала присутнім плідної роботи задля досягнення найкращих результатів діяльності навчальних закладів Поспєлова Тетяна Вадимівна – доктор наук з державного управління,  представила викладачів кафедри та методистів Програми: Логачову Світлану Станіславівну та Садову Наталію Станіславівну.

Методист Програми, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри управління – Логачова Світлана Станіславівна звернулася до присутніх зі словами вітання, репрезентувала web-сторінку Програми та надала інструктивну інформацію щодо планування індивідуальної участі у Програмі керівників НЗ та відповіла на питання присутніх.

Протягом наступних шести місяців слухачів Програми підвищення кваліфікації керівників НЗ очікують змістовні тренінги, зустрічі з цікавими людьми, обмін досвідом на тематичних дискусіях та науково-практичних конференціях.

Сподіваємось на плідну співпрацю!