Завершення роботи програми ПК керівників НЗ м.Києва 2014-2015 рр.

Підсумковими конференціями завершує свою роботу Програма підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва 2014-2015 рр. на основі кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Протягом березня відбулося 4 підсумкові конференції, на яких було вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації 477 керівникам ЗНЗ м. Києва.

Розпочиналися конференції демонстрацією фільму про Київський університет імені Бориса Грінченка та запрошенням випускників київських шкіл до вступу в Інститути нашого університету.

Підсумки роботи експериментальної Програми репрезентували Линьова Ірина Олексіївна – координатор Програми та Садова Наталія Станіславівна – методист Програми ПК керівників НЗ м. Києва.

До учасників конференцій зі словами вітання та запрошенням до співпраці звернулися директор Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка – Линьов Костянтин Олександрович та завідувач кафедри державного управління та управління освітою – Поспєлова Тетяна Вадимівна. На конференціях були також присутні викладачі кафедри державного управління та управління освітою: Редько С.І., Панченко А.Г., Черниш А.П., Павлюк В.В., Грицяк І.А., Лавриненко О.В., Логачова С.С., Шуть В.Я.

Учасники Програми мали можливість висловити свої думки, поділитися враженнями та оцінити роботу Інституту суспільства, зокрема кафедри державного управління та управління освітою, під час підсумкового анонімного діагностичного анкетування.

Центральною подією конференцій було урочисте вручення свідоцтв про завершення Програми підвищення кваліфікації та теплі слова вдячності від «випускників» на адресу Програми.

За перевиконання індивідуального плану навчання керівникам навчальних закладів було оголошено Подяку Інституту суспільства «За активну участь у впровадженні освітніх інновацій та сприяння розвитку Програми підвищення кваліфікації керівників НЗ м. Києва».

Отримати додаткову інформацію про організацію та участь у Програмі можна переглянувши презентацію