Початок роботи Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва у 2014-2015 н.р.

7 жовтня 2014 року в Інституті суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Настановна конференція Програми підвищення кваліфікації, участь у якій взяли 431 керівник навчальних закладів м. Києва.

Розпочалася конференція демонстрацією фільму про Київський університет імені Бориса Грінченка.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся Линьов Костянтин Олександрович – директор Інституту суспільства, кандидат наук з державного управління, доцент, та відзначив динаміку зростання освітніх запитів керівників навчальних закладів м. Києва, представив специфіку та інноваційні підходи до організації та проведення експериментальної Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва.

Побажав присутнім плідної роботи задля досягнення найкращих результатів діяльності навчальних закладів Шукевич Юрій Володимирович – Голова асоціації керівників шкіл м. Києва. Він розповів про перспективи співпраці з Програмою підвищення кваліфікації і висловив подяку працівникам Програми.

Завідувач кафедри державного управління та управління освітою Поспєлова Тетяна Вадимівна – доктор наук з державного управління, представила викладачів кафедри та методистів Програми: Логачову Світлану Станіславівну та Садову Наталію Станіславівну.

Координатор експериментальної Програми підвищення кваліфікації керівників ЗНЗ м. Києва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри – Линьова Ірина Олексіївна звернулася до присутніх зі словами вітання, репрезентувала web-сторінку Програми, надала інструктивну інформацію щодо планування індивідуальної траєкторії на Програмі ПК керівників НЗ та відповіла на запитання присутніх.

Привітали учасників конференції з Днем працівників освіти студенти Інституту суспільства: Сухарєв Едуард (ІІІ курс Філософія), Зотова Тетяна та Богданова Віра (ІV курс Історія). Концертні номери у виконанні студентів дали змогу переконатися в тому, що в Університеті здобувають освіту найталановитіші випускники навчальних закладів України.

На завершення конференції пролунав Гімн Університету й учасників Програми ПК було урочисто прийнято до грінченківської родини.